“Hedefimiz üç kulvarda kupa”

Ülkemizi derinden sarsan Kahramanmaraş merkezli iki deprem nedeniyle spor karşılaşmalarına ara verilmişti.
Türkiye Voleybol Federasyonu’nun (TVF) liglerin 4 Mart itibarıyla başlama kararı ile lig lideri Halkbank, zorlu periyodla sahalara dönüş yapacak.

Bu periyod öncesinde açıklamalarda bulunan milli orta oyuncu Yunus Emre Tayaz, karmaşık duygular içinde olduğunu söyledi.
Genç oyuncu deprem ve sonrasında yaşanan acılardan derinden etkilendiklerini ifade ederek, “Etkilenmemek elde değildi. Bu nedenle milletimize geçmiş olsun diyor, kaybettiklerimize rahmet diliyorum” diye konuştu.

Türk erkek voleybol takımları arasında yoluna üç kulvarda devam eden tek takım olduklarını ifade eden Tayaz, “Şu ana kadar istediğimiz gibi ilerliyoruz. Çünkü çok efektif çalışıyoruz. Arada iniş çıkışlar oluyor ama o durumlarda gösterdiğimiz reaksiyon bu bölüme kadar olumlu oldu. Umarım daha da iyi oluruz. Yakaladığımız sinerji ile Efeler Ligi’nde, Kupa Voley’de ve Şampiyonlar Ligi’nde mutlu son istiyoruz. Takımımızın kimyası tuttu. Arkadaşlık ilişkilerimiz üst düzeyde. Saha içi ve dışında sürekli iletişim halindeyiz. Yardımlaşıyor ve inanıyoruz. İyi bir takım olmamızda bunların rolü çok büyük” yorumlarını yaptı.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.