Her ekstra desteğin büyük önemi var

Yıldız Kızlar Dünya Şampiyonası iletişim sponsoru Max FM’in konukları bu kez Kübra Akman ve Buket Yılmaz’dı.

Max Fm Morning Show’da Özgür Aksuna ile keyifli bir sohbet yapan Yıldız Kızlar kendilerini anlattı, Avrupa Şampiyonluğu sürecni bir kez daha dile getirdi ve Ankaralı voleybolseverlere kendilerini desteklemeleri için çağrıda bulundu.

Milli Takımın smaçörlerinden Buket Yılmaz Dünya Şampiyonu olmanın kendileri için için birinci hedef olduğunu ve bu başarıyı elde etmeyi çok istediklerini arkadaşları adına dile getirdi.

Oyuncularımız iki yıldır kamp sürecinde olduklarını, özellikle ailelerini çok özlediklerini ancak özlemlerini takım arkardaşlarıyla kurdukları sağlam arkadaşlıklarıyla giderdiklerini anlattılar.

Oyuncularımızın içinde bulunduğu süreç oldukça zor, zahmetli olduğunu fakat başarılar geldikçe, arkadaşlıklar pekiştikçe bu zorlukların ortadan kalktığını söylediler.
Dünya Şampiyonası’nda seyircilerin desteğini bekleyen oyuncular, şimdi sabırsızlıkla gün sayıyor ve çok heyecanlı olduklarını belirtiyorlar. Milli Takım başarılı orta oyuncusu Kübra Akman, “Lütfen salonlara gelin. Voleybol zaten seyirci ile güzel. Yapacağınız her tezahürat bizim için ne kadar önemli bilemezsiniz. Her ekstra destek bizim için çok ama çok önemli. Bazen o destekle geride bile olsak şahlanıp öne geçiyoruz” diyerek başkentli sporseverlerden beklentilerini dile getirdi. 


Buket eczacı olacak
Buket, voleybolun belli bir yaştan sonra oynanamayacağını, vücudunun ve kondüsyonunun buna izin vermeyeceğini söylüyor. Bu nedenle Buket başka bir mesleğe yönelerek eczacı olmak istiyor. Kübra ise hayatını bütünüyle spor olarak görüyor ve hayatı boyunca sporla uğraşmak istiyor. Son olarak konuklarımız kendilerini girdikleri yolda destekleyenlere başta aileleri olmak üzere, TVF’ye, emeği geçen antrenörlerine, Federasyon Başkanına, Yıldız Bayanlar Dünya Şampiyonası iletişim sponsoru Max Fm’e teşekkürlerini ilettiler.  Haberi Paylaş