“Her maçımızı üç puanla bitirmek istiyoruz”

Fenerbahçe Opet, Vodafone Sultanlar Ligi’nin 12. haftasında Türk Hava Yolları’nı 3-1’le geçti. Maçın ardından kaptan Eda Erdem Dündar ve Aslı Kalaç, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Eda Erdem Dündar: Bugün şanslı olan ve iyi oynayan taraf bizdik

“Güzel bir maç oldu. Oyun içerisinde ara ara konsantrasyonumuzu kaybetsek de bence maç genelinde iyiydik diye düşünüyorum. Güzel bloklar yaptık. Defansta da güzel işler oldu. Akıllı hücumları tercih ettik. Bizim için önemli bir galibiyet. Ligde iyi gidiyoruz, o yüzden her maçımızı 3 puanla bitirmek istiyoruz. Türk Hava Yolları da iyi oynadı, onları da tebrik ederim. Ama bugün şanslı olan ve iyi oynayan taraf bizdik. Takım arkadaşlarımı da kutluyorum. Deplasman olmasına rağmen yine 7. Adam da buradaydı. Güzel bir destek vardı. Mutluyuz.”

Aslı Kalaç: İyi bir geri dönüş ve güzel bir skorla maçı kazandık

“Bugün 3-1 gibi net bir skorla sahadan ayrıldık. Açıkçası üçüncü sette istemediğimiz bir oyun ortaya koyduk. Çok hata yaptık. Karşı taraf da bir o kadar az hatayla oynadı. O setin sonunda gülen taraf THY oldu ama geri dönüşler çok önemlidir. İyi bir geri dönüş ve güzel bir skorla maçı kazandık. Mutluyuz. İlk devrenin bitimine son bir maçımız kaldı. O maçı da iyi bir skorla geçip biraz dinlenmek istiyoruz. Sonra ikinci devre bizleri bekliyor.”

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.