“Her sayı için çok sabırlı bir şekilde mücadele etmemiz gerekti”

Vakıfbank’ın Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş karşılaşmasında Developres Rzeszow’u 3-1 yenmesinin ardından maçın en değerli oyuncusu seçilen Isabelle Haak ve ortaya koyduğu performans ile büyük beğeni toplayan Gabriela Guimaraes, karşılaşmaya dair açıklamalarda bulundu.

Vakıfbank’ın pasör çaprazı Isabelle Haak, “Çok zorlu bir maç oldu. Rakibimizin çok iyi bir takım olduğunu ve çok iyi savunma yaptığını biliyorduk. Her sayı için çok sabırlı bir şekilde mücadele etmemiz gerekti. Rakibimiz son derece iyi bir performans ortaya koydu. Son bölümde zorlanmamıza rağmen ilk maçın aksine iyi iş çıkarttık” yorumlarında bulundu.

Vakıfbank’ın Brezilyalı yıldızı Gabi ise karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, “Bugün böyle zor bir maç olacağını bekliyorduk. Rakibimizi kutluyorum. Maç boyunca bir an bile pes etmediler, bizi baskı altında tutmayı başardılar. Uzun süredir bu denli zorlu bir mücadele ortaya koymamız gerekmemişti. Her zaman motive olmamız ve oyunun içinde kalmamız bizi farklı kılan en önemli etkenlerden biri” şeklinde konuştu.

Haberi Paylaş

Comments are closed.