İBB hem yıldızlarda hem de gençlerde Es’ti

Cuma Günü Bahçelievler Spor Salonu’nda oynanan maça Erhan Doğanöz ve Arda Yolaç yönetiminde çıkan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yıldız Takımı,Fatih Toptaş ve Gülçin Yalın yönetiminde sahaya çıkan Es Voleybol Yıldız Takımı karşısında ilk seti 25-23 alarak 1-0 öne geçti.

İkinci sette oyunda İstanbul Belediyesinden daha etkili olan Es Voleybol seti 25-20 alarak durumu 1-1 e getirdi.

Üçüncü sette rakibine üstünlük sağlayan Es Voleybol maçı kazanmak için umutlansada dördüncü sette rakibine oynama şansı tanımayıp seti hep önde götüren İstanbul Belediyesi seti 25-15 alarak durumu 2-2 ye getirdi.Tie Break setinide 15-13 kazanarak maçtan ilk maçtaki gibi 3-2 galip ayrıldı.

GENÇLERDE DE GALİP

Bugün ise bu ekiplerin Genç Takımları Burhan Felek Spor Salonunda Final Grubunun ilk karşılaşmasında karşı karşıya geldi.

Sahaya Antrenör Ertan Albayrak ve Yardımcısı Arda Yolaç yönetiminde çıkan İstanbul Büyükşehir Belediyesi sahadan 3-1 galibiyetle toplamda oynadığı 13. maçında 13.galibiyetini ve final grubundaki ilk maçında da ilk galibiyetini almış oldu.

Sahaya Fatih Toptaş antrenörlüğünde ve Gülçin Yalın’ın yardımcı antrenörlüğünde çıkan Es Voleybol ilk seti 25-17 kaybederek 1-0 geriye düştü.

İkinci sette Es Voleybol seti 25-21 alarak durumu 1-1 getirdi.İstanbul Büyükşehir Belediyesinde sonradan oyuna giren Ertan,Aykut,Kaan’nın iyi mücadelesiyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi 3. ve 4. setlerde rakibine üstünlük sağlayarak sahadan 3-1 galip ayrılırken namağlup liderliğini sürdürdü.

Bu arada lig ikincisi Beşiktaş’ta Altınyurt’u 3-0 yendi.


Haberi Paylaş

Comments are closed.