İddaa tahminleri

5 Şubat, Pazar

604 13:00 Torul Gençlik 3.85 – Halkbank 1.01
Ligin güçlü takımlarından Halkbank Torul Gençlik karşısında yeni antrenörüyle ilk sınavını verecek. Antrenör değişiklikleri takımlara genellikle olumlu bir hava katar. Hem bu değişikliği göz önüne aldığımızda hem de Halkbank’ın kadrosuna baktığımızda bu maçı Ankara takımının kazanacağını düşünüyorum.

605 13:30 İstanbul BŞB 1.02 – Dört Eylül Bld. 3.60
İstanbul Büyükşehir Belediyesi ligin flaş takımlarından Dört Eylül Belediye ile karşılaşacak. Toparlanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bu maçı almaya yakın taraf olduğunu düşünüyorum. Özellikle Belediye alışık olduğu salonda oynayacağı bu maçı kaybetmek istemeyecektir. Kuponlarına sürpriz maç koymak isteyenler Dört Eylül’e oynayabilir.

606 15:30 Beşiktaş (K) 1.10 – Pursaklar V.ihtisas (K) 2.90
Beşiktaş kendi sahasında karşılaşacağı bu maça çok önem veriyor. Ligde zor durumda olan siyah-beyazlılar bir türlü istikrar yakalayamadı. Siyah-beyazlı takımın özellikle bu maçı kendi salonunda oynaması büyük avantaj. Maçı Beşiktaş kazanır.

608 16:00 Galatasaray 2.20 – Fenerbahçe 1.25
Haftanın derbi maçı zor ve çekişmeli bir maça sahne olacak. Kazananını bilmek gerçekten bu maç için oldukça zor. Her iki takımında kadroları ve sahaya yansıttıkları mücadele son zamanlarda çok üst düzeyde. Fenerbahçe’de Miljkovic ve Marshall’ın varlığı sarı-lacivertlileri bu maçta ön plana çıkarıyor. Galatasaray da ise Işık Menküer faktörü çok önemli. Rakiplerini teker teker analiz eden Işık Menküer bu maç için de eminim ki çok çalışmıştır. Galatasaray etkili servis atarsa maçı kazanabilir.


Haberi Paylaş

Comments are closed.