İddaa tahminleri

23 Aralık 2012 Pazar

 

15:00 (624) Galatasaray 1.01-Torul Gençlik 3.20

Erkekler Ligi’nde Galatasaray, Gümüşhane Torul Gençlik ile karşı karşıya geliyor. Gümüşhane Torul ligde önemli galibiyetler alan bir takım. Galatasaray bugün iki yabancı ile sahada olacak. Torul rakibini zorlayabilir. Ben her şeye rağmen Galatasaray’ın kendi saha avantajını iyi kullanacağını ve maçtan galibiyet ile ayrılacağını düşünüyorum.
  
 
15:30 (625) Dört Eylül Bld. 1.10 – Ziraat Bankası 2.50
Erkekler Ligi’nin önemli maçlarından bir tanesi Sivas’ta oynanacak. Sivas 4 Eylül Belediyesi geçen sene ligin sürpriz takımıydı. Bu sezon aynı istikrarı sağlayamadıklarını görüyoruz. Ziraat Bankası ise TVF protokolünün bozulmasından sonra takıma yaptığı takviyelerle bir toparlanma sürecine girdi. Çok önemli oyunculara sahip olan Ziraat Bankası her an bir takıma patlama yapabilir. Bu hafta bu takım neden 4 Eylül olmasın. Ben sürpriz oynamak isteyenlere Ziraat Bankası’nı öneriyorum. 
 
 
17:30 (626) İstanbul BBSK 1.50 – Fenerbahçe Grundig 1,60
Haftanın en önemli maçında İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Fenerbahçe Grundig karşı karşıya geliyor. Her iki takımda üç yabancı ile mücadele edecek. İstanbul BBSK iyi bir oyun ortaya koyuyor. Fenerbahçe Grundig ise sarsıntılı bir dönemden geçiyor. Geçen hafta 2-0 öne geçtiği Halkbank maçını 3-2 kaybeden Belediye bu hafta daha dikkatli olacaktır. Ben Belediye takımını Fenerbahçe Grundig’e göre daha şanslı görüyorum.
 Haberi Paylaş

Comments are closed.