Igor Novara’dan açıklama ve teşekkür

İtalyan ekibi Igor Gorgonzola Novara, Julia Ituma’nın 18 Nisan Salı günü saat 11’de Milano’daki San Filippo Neri Oratory Kilisesi’nde yapılacak törenle son yolculuğuna uğurlanacağını açıkladı. Yapılan açıklamada saygı göstergesi olarak tüm eğitimlerin Salı gününe kadar askıya alınacağı belirtildi.

Novara’dan yapılan bilgilendirme metninde takım antrenmanının bugün yeniden başlağı ve antrenmanların bir sonraki duyuruya kadar kesinlikle kapalı kapılar ardında devam edeceği, dolayısıyla herhangi bir program açıklanmayacağı bilgisine yer verildi.

Buna göre, takımdaki oyuncuların ruh hali dikkate alınarak takımın hiçbir üyesi, meydana gelen trajediyle ilgili doğrudan veya dolaylı olarak açıklamalarda bulunmayacak veya röportajlar yapmayacak. Takımın üyeleri, yönetmelik hükümlerine uygun olarak (şampiyonanın televizyon haklarını elinde bulunduran televizyon yayıncılarıyla maç öncesi ve sonrası) tamamen sportif nitelikte röportajlar vermekle yetinecekler; bu kurala uyulmazsa, üyeler cevap vermeyecek ve görüşmeyi hemen terk edecekler. Şirket, daha sonra gerekli önlemleri alma hakkını saklı tutacak.

Igor Gorgonzola Novara’dan yapılan açıklamada İtalya’nın İstanbul Başkonsolosu Elena Clemente’ye ve başta Kulüp Müdürü Bilun Yılmaz olmak üzere Eczacıbaşı Spor Kulübü’ne aktif ve somut destekleri için teşekkür edildi.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.