“İlk 4 şansımız kayboldu”

Arkas Spor, AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 22. haftasında sahasında konuk ettiği Spor Toto’yu 3-1 mağlup ederek ligdeki 12. galibiyetini aldı. Arkas Spor’un kaptanı Ulaş Kıyak, maç sonu görüşlerini Voleybolun Sesi ile paylaştı.

Ligdeki ilk dört yarışının dışında kaldıklarını belirten tecrübeli pasör: “Hedeflerimizin yönünde şu an oynadığımız tempo açıklanabilir değil çünkü ilk 4 hedefimizi kaybetmiş bir takım olarak bu tarz maçlar motivasyon açısından gerçekten zor maçlar. Yine de herkese helal olsun, elimizden geleni yapıp motive olarak galip gelmeye çalışıyoruz.” dedi.

AXA Sigorta Kupa Voley’e odaklandıklarına değinen Ulaş Kıyak: “Avrupa’dan elendik, final şansımızı kaybettik ve az önce söylediğim gibi matematiksel olarak da ilk 4 şansımız kayboldu. Mücadele etmek, güzel bitirmek ve Mart ayı sonunda oynanacak olan Türkiye Kupası Final Four’unda en azından elimizde kalan şansımızı kullanmak için buradaki dönemi iyi geçirmemiz lazım. Biz de onu yapmaktayız.” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.