İnegöl Belediyespor’dan iç transferde imza

AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, iç transferde pasör çaprazı Ahmet Emre Çetinkaya ile sözleşme yeniledi.

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine, Kulüp Başkan Vekili Rıdvan Kocaağa ile yönetim kurulu üyesi İsmail Baykan katıldı.

İmza töreni öncesi açıklama yapan Kocaağa, şunları söyledi:

“Aslında bugün İnegöl Belediyespor’umuzun için tarihi bir gün. 2009 yılında kurulan Belediyespor takımımız yaklaşık 11 yıldır faaliyette ve Belediyespor’umuzun altyapılardan yetişen, altyapılarda büyüyen genç kardeşimiz, İnegöllü kardeşimiz Ahmet Emre Çetinkaya ile Efeler Ligi takımımızda oynamak üzere sözleşme imzalamış bulunmaktayız. Hem kendisine hem şehrimize hem takımımıza hem de bizlere hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Ahmet Emre Çetinkaya takımımızın ilk altyapısından yetişip A takımda oynayan oyuncusu ve inşallah onunla birlikte bundan sonraki süreçte altyapılarımızdan yetişen oyuncularımızın bir bir artmasını temenni ediyoruz. Kendisine başarılar diliyorum. Şahsım, takımımız ve Sayın Belediye Başkanım Alper Taban adına da başarılı bir sezon geçirmesini diliyorum. Takımımızın da kendisinin de güzel ve sakatlıksız bir sezon geçirmesini diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun.”

Ahmet Emre Çetinkaya ise “Öncelikle bana bu imkanı sağlayan başta Kulüp Başkanımız Alper Taban ve yönetim kurulundaki ağebeylerime çok teşekkür ediyorum. Altyapıdan A takıma yükselen ilk oyuncu olduğum içinde çok mutlu ve gururluyum. Geçen sene ikinci devre zaten A takıma çıkmıştım. Bu senede yine devam ediyoruz. Umarım sakatlıksız ve bol başarılı bir sezon geçiririz.”şeklinde konuştu.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.