Işıkkent parlamaya devam ediyor

Işıkkent Spor Kulübü kuruluşunun 10.yılında, voleybol branşında göz kamaştırıyor.

Çimentaş Eğitim ve Sağlık Vakfı ‘nın kurucusu olduğu Işıkkent Eğitim Kampusu işbirliği ile kurulan Işıkkent Spor Kulübü’nden ( ISK ), Voleybol branşında önemli başarılar ard arda geldi. Daha önce minivolley kızlarda İzmir 3.’sü olan ISK,  Yaş Grupları kategorisinde İzmir 4. olup playofflara gitmeye hak kazandıktan sonra başarı grafiğini her geçen gün artırdı.

İzmir Genç Bayanlar Şampiyonluğunu KSK ve Arkas spor kulüplerinin önünde namağlup olarak kazanan ISK, Yıldız Kızlar kategorisinde de İzmir Şampiyonluğuna uzandı.

Aroma 3. Liginde mücadele eden ISK, Ankara ‘da oynadığı 2. lige yükselme maçlarında, İstanbul Koç, Sakarya Hendek ve Adana Gökyüzü takımlarını yenerek namağlup, olarak ve Aroma 3. Ligindeki takımlar arasında en yüksek puana ulaşarak 2. lige merhaba dedi.

2 sporcusunun dışında kendi alt yapısından gelen gençlerle bu başarıyı elde eden kulüp, yöneticilerini ve teknik kadrosunu, emeklerin karşılığını almaları açısından fazlası ile memnun etti ve geleceğe umutla bakmalarını sağladı. ISK yönetimi, sosyal sorumluluk projesi olarak baktıkları bu misyon sayesinde, daha çok gencin spor yapma olanağı bulmasını arzuladıklarını vurguluyor.

Sponsorların katkıları ile daha da büyüyeceklerini düşünen ISK yönetimi, tüm sponsorlara 1.lig hedefine beraber yürüme çağrısı yapıyor.
 
28-29 Nisan tarihlerinde, Forum Bornova ve Ikea ‘nın işbirliğinde başlayacak olan ISK tanıtım etkinlikleri, yine Forum Bornova ‘da 05-06 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan Mini Volley turnuvası ile devam edecek. Forum Bornova ‘da yapılacak bu etkinliklere tüm İzmirlileri davet eden ISK yönetimi, Kulüp hakkında detaylı bilgilerin alınabileceğini, ayrıca değişik oyun ve yarışmalar yapılarak, katılımcılara çeşitli hediyeler verileceğini vurguladı.      


Haberi Paylaş