İstanbul BBSK, transfer sezonunu açtı

TVF Kadınlar 1.Ligi takımlarından İstanbul Büyükşehir Belediyespor, gelecek sezon için transferlerine başladı. Erdem Berber’in baş antrenörlüğünü yaptığı İstanbul BBSK dış transferde İrem Özgür, Aslı Ertek ve Dilan Yaşar’ı kadrosuna kattı. İstanbul ekibi iç transferde ise Derya Güç ve Nazlıcan Yılmaz sözleşme yeniledi.

1995 doğumlu pasör İrem Özgür kariyerinde; Bursa Spor, Çan Gençlik Kale Spor, Çanakkale Belediyespor ve son olarak Muratpaşa Belediyespor formalarını giydi.

Voleybol kariyerine Vakıfbank altyapısında başlayan 1996 doğumlu orta oyuncu Aslı Ertek kariyerinde; Maltepe Yalı Spor, Küçükyalı Yelken Spor, Kahramanmaraş Elbistan, Çanakkale Belediyespor ve son olarak Çukurova Belediyespor formalarını giydi.

Geçtiğimiz sezon Adam Voleybol forması giyen 1999 doğumlu smaçör Dilan Yaşar kariyerinde; Küçükyalı Yelken Spor, Çanakkale Belediyespor, Çan Gençlik Kale Spor ve Nevşehir Belediyespor forması giydi.

Geçtiğimiz sezon takıma katılan 1997 doğumlu smaçör Derya Güç kariyerinde; Fenerbahçe, Maltepe Yalı Spor ve Yeşilyurt formalarını giydi.

Geçtiğimiz sezon takıma katılan bir diğer isim 1996 doğumlu libero Nazlıcan Yılmaz kariyerinde; Yeşilyurt, Merinos ve Nilüfer Belediyespor formalarını terletti.

 

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.