İstanbul Sözleşmesi Yaşatır!

Sigorta Shop Voleybol 1. Ligde mücadele eden Merinos Kadın Voleybol Kulübü oyuncularına 8 Mart Dünya Kadınlar Günüyle ilgili düşüncelerini sorduk, birbirinden güzel cevaplar aldık.

Ayşe Dil Mert-Smaçör
Dileğim dünya üzerindeki tüm kadınların hak ettikleri değere kavuşmaları.  Dünya kadınlar günümüz kutlu olsun.

Dilara Yeşil – Libero
Kadınlar geleceğimize yön veren en değerli varlıklardır. Bir erkeği büyüten sevgiyi, değer görmeyi, saygıyı öğreten kadınlarımızdır. Atatürk’ün de dediği gibi: “Dünyada her şey kadınların eseridir.” Kadınlarımızın özgürce konuşup yaşayabildiği yıl olmasını dilerim. Kadınlar günümüz kutlu olsun.

Ceren Yüzgenç – Pasör
Bu dünyadaki hiçbir canlı bir kadın kadar güçlü değildir. Hem evinde hem de kariyerinde mükemmel performansı ile birlikte en iyi şekilde yönetir. Kadınlar günümüz kutlu olsun!

Gülcan Akyıldız- Pasör
Aklınıza koyduğunuz her şeyi yapabilirsiniz… En derin denizde yüzebilir, en yüksek zirveye tırmanabilirsiniz… Güçlü, güzel, şefkatli, sevgi dolu, merhametli… Kelimelerin ifade edeceğinden çok daha fazlasınız! Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!

Ceyda Demirhan-Orta Oyuncu
Tüm kadınların eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum. Tüm emekçi kadınlarımızın kadınlar günü kutlu olsun.

Duygu Güncü- Pasör
Kadınların özgür olabildiği, kadına saygının olduğu bir yıl olması dileğimle… Kadınlar Günümüz kutlu olsun.

Ece Tan- Libero
8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun. Toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlandığı bir dünya dileğiyle. İstanbul Sözleşmesi Yaşatır!

Ecem Vatansever – Smaçör
Kadınların özgür olabildiği kadına saygının olduğu günlere. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Nataşa Cikiriz- Pasör
Kadınların, her zaman birbiri için mücadele edip, dünyayı değiştirmeye devam etmesini diliyorum. Dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Maria Zelenoviç-Smaçör
“Bir kadının bir başkası için yapabileceği en önemli şey, gerçek olasılıklar için duygusunu harcamaktır” Kadınlar günümüz kutlu olsun.

Haber: Cihat Öztürk

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.