İyi ki doğdun Humay..

Tayland’da düzenlenen Voleybol U18 Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden Yıldız Bayan Takımımız’ın sporcusu Humay Topaloğlu’nun sürpriz bir şekilde doğum günü kutlandı.
 
Milli Takımın smaçörlerinden Yeşilyurt’un sporcusu Humay Topaloğlu’nun, maçların başlamasından bugüne kadar salonda takımı yalnız bırakmayan babası Suat Topaloğlu ile takımın kaptanı Arelya Karasoy’un babası kafilenin kaldığı Sima Thani Hotel’e gelerek Humay’ın doğum gününü kutladılar.
 
Babalarıyla yalnız maç salonunda görüşebilen Humay ve Arelya, otelde babalarını görünce önce şaşırdılar. Sonra doğum günü için geldiklerini söylenince çok mutlu oldular. Dün 3 Ağustos 2013’de 17 yaşını bitirip 18 yaşına giren Humay, babasının sürprizi karşısında göz yaşlarını tutamazken, takım arkadaşları “iyi ki doğdun Humay” sözleriyle alkışlayarak doğum gününü kutladılar. 
 
Takım arkadaşları ve teknik ekip Humay’ın doğum gününü tek, tek kutladıktan sonra pasta kesildi. İlk pasta dilimini kaptan Arelya’ya elleriyle yediren Humay,” Arkadaşlar sevgili babamın sürpriz yapıp otele kadar gelip doğum günümü kutlamasından çok mutlu oldum. Günüme katıldığınız için sizlere de çok teşekkür ediyorum. İtalya maçı öncesi bu hepimiz için büyük moral oldu” şeklinde konuştu.
 
Maçların başladığı günden bugüne kadar Arelya’nın babası Sartuk arkadaşı ile takımımızın yanında olduğunu belirten Humay’ın babası Suat Topaloğlu,” Prensip olarak ayrı otellerde kaldık. Çocuklarımızla salonda bazı günler görüştük. Bazı günler ise uzaktan izledik. Doğum gününü geçemezdim. Otele gelerek hep birlikte kızımın doğumunu kutladık. İtalya maçı için de bütün ekibe başarılar diledim” dedi.
 
Haber: Tayyar SÜMEN
 
 Haberi Paylaş