Janset Cemre Erkul THY’de

Türk Hava Yolları Spor Kulübü, 2020-2021 sezonunda Aydın Büyükşehir Belediyespor’da forma giyen 1997 doğumlu 187 cm boyundaki orta oyuncu Janset Cemre Erkul ile anlaştığını duyurdu.

Önümüzdeki sezon kadrosunda Aslı Kalaç, Polen Ünver, Madison Kingdon Rishel, Lauren Carlini, Şeyma Ercan, Berin Yıldırım, Merve Dalbeler Aslan ve Büşra Şahin’in olduğunu açıklayan Türk Hava Yolları Spor Kulübü, pasör çaprazı Kiera Van Ryk ve pasör İrem Çor ile başladığı dış transfer dönemine bir yeni ismi ekledi.

Türk Hava Yolları, en son Aydın Büyükşehir Belediyespor forması giyen genç ve yetenekli orta oyuncu Janset Cemre Erkul ile anlaştığını duyurdu.

Janset Cemre Erkul transferiyle ilgili “Önümüzdeki sezon Türk Hava Yolları ailesinin bir parçası olacağım ve Şampiyonlar Ligi arenasında mücadele edeceğimiz için çok mutlu ve heyecanlıyım. Hedeflerimize ulaşacağımız sağlıklı ve başarılı bir sezon olmasını diliyorum.” dedi.

Daha önce Eczacıbaşı, İlbank, Nilüfer Belediyespor, Çanakkale Belediyespor, Beşiktaş, PTT Spor ve son olarak Aydın Büyükşehir Belediyespor takımlarında forma giyen 1997 doğumlu 187 cm boyundaki Erkul, Eczacıbaşı genç takımı ile Türkiye Şampiyonluğu kazandı. Ek olarak, Sarıyer Doğa Koleji ile Dünya Liseler Şampiyonası’nda ve Beşiktaş ile Balkan Şampiyonası’nda altın madalyalar elde etti.  Erkul’un kariyerinde, Milli Takım formasıyla Bakü 2017 İslami Dayanışma Oyunları ikinciliği de bulunuyor.

Haberi Paylaş

Comments are closed.