Kahveler Meryem Boz’dan

Kahve tutkunlarının yeni gözdesi olarak, sektöre iddialı bir giriş yapan Boz’s Coffee, taze ve benzersiz kahve deneyimleri sunarak, kahve severlerin kalplerini fethetmeye hazırlanıyor.

Kaliteli ve taze kahve çekirdeklerinden elde edilen ürünleri ile her fincanda özel ve unutulmaz bir tat sunan Boz’s Coffee’nin kurucuları Olimpik Milli Voleybolcu Meryem Boz ve Senso Kozmetik Yönetim Kurulu Üyesi Gözde Yorgun, bugüne kadar elde ettikleri başarılarında ki tutku, azmi ve kararlılığı, yepyeni bir alanda kahve tutkunlarının beğenisine sunuyorlar.

Meryem Boz, hem sporcu hem de girişimci kimliği ile birçok anlam içeren ve kendisine ait tasarımı olan markasının logosuyla da, kahve tutkunlarının beklentilerini aşmayı amaçlıyor.

Piyasaya çıktığı günden itibaren, büyük bir ilgi gören Boz’s Coffee, kahve severlerin memnuniyetini en ön planda tutup, sürdürülebilir bir kahve keyfi yaşatıyor.

Farklı tatlar arayanlar için geniş ürün yelpazesi ile her zevke uygun bir seçenek sunan Boz’s Coffee, Türkiye’de on line pazaryerlerinde ve Almanya’da satışa sunulurken, ve 2024 yılının ilk çeyreğinde Avrupanın 10 ülkesinde ve Amerika kıtasında yerini almayı planlıyor.

Boz’s Coffee’yi daha yakından tanımak ve bu eşsiz lezzetin deneyimini yaşamak için herkesi pazaryerinde ki online mağazalarımıza bekliyoruz.

 

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.