Kapaklı Site’de Alper Kaygusuz dönemi

TVF Kadınlar 2. Ligi ekiplerinden Kapaklı Site Spor yeni sezon hazırlıklarına başladı. Yeni sezonda hedefini TVF Kadınlar 1. Lig olarak belirleyen Kapaklı Site, başantrenörlük görevi için Alper Kemal Kaygusuz ile anlaştı.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Spor kenti Kapaklı sloganıyla çıktığımız yolda Kapaklı Site Spor kulübümüz ile beraber ülkemizde bizi gururlandıran voleybol branşında yer alma kararımızı bu yıl bir adım yukarıya taşımaya karar verdik. Bu yolculuğumuzda voleybol ve sporu ilçemize sevdirmek ve onların desteğiyle beraber bir üst lige çıkmak için yöneticilerimize, antrenörlerimize ve sporcularımıza şimdiden hayırlı olmasını dilerim” şeklinde konuştu.

Kapaklı Site Spor Başantrenörü Alper Kemal Kaygusuz ise “Yaptığımız görüşmeler sonunda bugün itibariyle Kapaklı Site ile yolumuza başlıyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Çetin ve değerli yöneticilerimizin sunduğu imkanlar ve projelerin, voleybol adına çok değerli projeler olduğunu gördüm. Bu heyecan ve hedefler doğrultusunda sezona başlıyoruz. Tüm Kapaklı halkına ve voleybolseverlere genç, dinamik ve heyecanlı bir takım seyrettireceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.