Karabük’te moraller yerinde

Geçtiğimiz haftayı Serhat Yıldızıspor’un ligden çekilmesi nedeni ile bay geçen Karabük Belediyesi Bayanlar Voleybol Takımı kendi sahasında Karamürsel İdman Yurdu’nu 3-1 yenerek taraftarını güldüren taraf oldu.

Merkez Kapalı Spor Salonunda oynanan karşılaşmaya Karabük Belediye Başkanı Hüseyin Erer, Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılmaz ve Karabük Belediyesi Meclis Üyelerinin yanı sıra çok sayıda taraftar katıldı.

Karabük Belediye Başkanı Hüseyin Erer karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada takımlarının son iki maçının kaldığını, bu maçları da aldıktan sonra Play-Off’a çıkacağını ifade ederek: “Karabük Belediyesi Bayanlar Voleybol Takımımızın başarısı Karabük’ün başarısıdır. Amacımız 2 lig ve hemen ardından da 1 lige yükselmek. İnşallah başaracağız. Bu da Karabük’ün tanıtımına bizce artı getirecektir diye düşünüyoruz.

Antrenör Adem Özdemir ise takımlarında konsantrasyon eksikliği olduğunu bu nedenle de bir set verdiklerini ifade ederek şu ana kadar oynanan karşılaşmaların hepsinden galibiyet elde ettiklerini ve sadece iki set verdiklerini ifade ederek: “antrenmanlarımızı oynayacağımız karşılaşmalara bakarak yapıyoruz. Yeni bir oyuncu transfer ettik. Elbette ki bu transferimizin de uyum süreci var” dedi.

Geçtiğimiz haftalarda taraftar destek vermeyişinden yakınan Antrenör Özdemir son karşılaşmalarda oldukça artan taraftar desteği ile ilgili olarak ta “Taraftar desteğimiz daha da artacaktır. Hedeflerimiz büyüdükçe, taraftarımızın desteği daha da büyüyecektir. Maçlarımızı takip etmeye, aileleri ve çocukları ile gelen taraftarlarımız var. Çok memnunuz. Desteklerinin devam edeceğine inanıyorum” dedi.


Haberi Paylaş

Comments are closed.