Karşıyaka’da Çamlıbel ile yola devam

Karşıyaka Spor Kulübü, antrenör Tamer Çamlıbel ile sözleşme yeniledi.

Karşıyaka Spor Kulübü Voleybol Şube Başkanı Serkan Ergüven ve Baş antrenör Tamer Çamlıbel Perşembe günü yapılan imza töreninin ardından açıklamalarda bulundular.

İstikrarın başarıdaki önemine değinen Ergüven “Tamer hocamız ile dördüncü sezonumuza başlayacağız. Bir yerde istikrar varsa başarının gelmemesi olanaksızdır. Geçtiğimiz üç sezonda yaptıklarımız ortada. Şimdi bunların meyvesini toplama zamanı. Hep birlikte sağlam adımlarla güzel ve taraftarımızı heyecanlandıracak bir sezon geçireceğimize eminim” dedi.

Tamer Çamlıbel ise üç sezondur altyapıya verdikleri önem neticesinde ciddi bir oyuncu portföyüne sahip olduklarını belirtirken sözlerine şöyle devam etti;
“Geçen sezon gelişimlerine katkı sağlamak adına kiraya verdiğimiz oyuncularımız vardı ve durumlarını yakından takip ettik. Kiraya verdiğimiz oyuncularımızın ardından altyapıdan A takıma yükselttiğimiz gençlerimizin de gelişimleri umut vericiydi.29 Temmuz’da yeni sezon hazırlıklarımıza tüm bu oyuncularımızla başlayacağız. Uzun süredir izlediğimiz oyunculardan çizgimizi koruyarak aramıza yeni isimlerde katabiliriz. Hazırlık sürecinin ardından da kadromuza son şeklini vereceğiz. Bu sene her zamanki gibi son topa kadar savaşan ve hedefi olan bir takım sahada olacak.”


Haberi Paylaş

Comments are closed.