“Kazanmak için sahaya çıkacağız”

Eczacıbaşı VitrA ile Vakıfbank Türk Telekom arasında oynanacak olan derbi karşılaşması öncesinde iki takım menajerleri de kazanmak için sahaya çıkacaklarını söylediler. 

Voleybol Bayanlar 1. Ligi play-off grup maçları Ankara’da devam ediyor. B Grubunun son maçında Eczacıbaşı VitrA ile Vakıfbank Türk Telekom liderlik için karşılaşacak. Vakıfbank rakibine karşı set averajı ile bir adım önde bulunuyor.

İki ezeli rakip arasında oynanacak olan derbi mücadelesi öncesinde takım menajerleri kazanmak için sahaya çıkacaklarını söylediler.

Gruplarındaki en önemli maça çıkacaklarını söyleyen Eczacıbaşı VitrA Bayan Takımı Menajeri Nalan Ural, “Grubumuzun en önemli maçı. Senelerin rekabeti. Bu sezon Vakıfbank’ı iki kere yendik. Ufak tefek sakatlıklarımız olmasına rağmen artık yolun sonundayız. Kazanmak için mücadelemizi vereceğiz. Finale çıkmak istiyoruz” dedi.

Takım olarak maça hazır olduklarını ifade eden Vakıfbank Türk Telekom Bayan Takımı Menajeri Muhammet Görken ise “İki takım açısından da çok önemli bir maç. Diğer grupta lider olan Fenerbahçe Universal ile yarı finalde değil de, finale de karşılaşmak için bu maçı kazanmamız gerekiyor. Biliyorsunuz Eczacıbaşı ile Şampiyonlar Ligi’nde de rakip olmuştuk ama bu maçın sezonun en güzel maçı olacağını düşünüyorum. Takım olarak hazırız, sakat oyuncumuz yok. İyi oynayan kazansın” dedi.

Eczacıbaşı VitrA ile VakıfBank Türk Telekom arasındaki B Grubu liderlik maçı bugün saat 20:30’da Başkent Voleybol Salonu’nda oynanacak.


Haberi Paylaş