Kızlarımız skorer tablosunda

Genç Kızlar Dünya Şampiyonasında mücadele eden Filenin Genç Sultanları bir yandan birbirinden zor maçlar çıkarırken diğer yandan da şampiyonanın en iyi oyuncuları kategorilerinde ilk 10 içinde yerlerini aldılar.

En sokorer oyuncular içinde Polen Uslupehlivan 6. sırada yer alırken, en iyi blok yapan oyuncular kategorisinde de Neşve Büyükbayram 2, Büşra Cansu da 6. sırada yer aldı. En iyi servis de ise Melis Gürkaynak 2, Büşra Cansu 6. sırada bulunuyor. En iyi pasörler içinde Asuman Karakoyun 5. sırada, en iyi libero kategorisinde de Seval Yılmaz 9. sırada bulunuyor.

En skorer

Rank

Shirt

Name

Team

Spike

Block

Serve

Total

1

5

RABADZHIEVA Dobriana

BUL

70

4

4

78

2

11

CHEN Shih Ting

TPE

62

5

3

70

3

4

Palacios Mendoza Yoana

CUB

48

13

1

62

 

10

Rodriguez Santos Jeoselyna

DOM

48

7

7

62

5

11

Vanzurova Tereza

CZE

51

5

4

60

6

6

USLUPEHLIVAN Polen

TUR

54

2

3

59


En iyi blokör

Rank

Shirt

Name

Team

Stuff
Blocks

Faults

Rebounds

Total
Atts

Avg.
by set

1

10

Koolhaas Nicole

NED

16

13

19

48

1.23

2

12

BÜYÜKBAYRAM Nesve

TUR

15

7

18

40

1.07

3

5

Rodriguez Marifranchi

DOM

13

11

6

30

0.93

4

2

Hage Leticia Magnani

BRA

13

14

15

42

0.87

5

4

Palacios Mendoza Yoana

CUB

13

10

20

43

0.81

6

2

CANSU Büsra

TUR

11

8

7

26

0.79


En iyi servis

Rank

Shirt

Name

Team

Aces

Faults

Serve
Hits

Total
Atts

Avg.
by set

1

13

Petrausch Sarah

GER

11

3

48

62

0.85

2

14

GÜRKAYNAK Ayse Melis

TUR

10

6

42

58

0.71

3

12

Möllers Lena

GER

9

3

49

61

0.69

4

17

Silva Franco Gyselle de la Caridad

CUB

10

19

46

75

0.63

5

10

TOKARSKA Maja

POL

8

3

53

64

0.62

6

2

CANSU Büsra

TUR

8

11

38

57

0.57

 

En iyi pasör

Rank

Shirt

Name

Team

Running
Sets

Faults

Still
Sets

Total
Atts

Avg.
by set

1

12

Möllers Lena

GER

137

5

139

281

10.54

2

5

HSIEH Chian Yi

TPE

147

5

223

375

9.19

3

9

Marte Frica Niverka Dharlenis

DOM

112

6

130

248

8.00

4

2

Blansjaar Judith

NED

99

3

163

265

7.62

5

18

KARAKOYUN Asuman

TUR

101

1

195

297

7.21

6

12

Ratzke Roberta Silva

BRA

107

3

156

266

7.13

 

En iyi libero

Rk

No

Name

Team

Excellents

Faults

In play

Total

attempts

Avg.

by set

1

1

Phairoj Supattra

THA

132

31

76

239

8.80

2

1

Knip Kirsten

NED

107

25

53

185

8.23

3

8

Castillo Brenda

DOM

105

15

72

192

7.50

4

2

LOPEZ LIZETH

MEX

108

33

80

221

6.75

5

1

Dürr Lenka

GER

86

27

51

164

6.62

6

13

Pontes Leticia Leandro

BRA

95

30

65

190

6.33

7

13

SLIWA Izabela

POL

82

14

46

142

6.31

8

12

Shan Danna

CHN

71

41

76

188

3.94

9

13

YILMAZ Seval

TUR

48

28

59

135

3.43


Haberi Paylaş