Kuzeyboru teknik ekibini tamamlıyor

Transfer çalışmalarına teknik ekip takviyeleri ile devam eden Sultanlar Ligi ekiplerinden Kuzeyboru, yardımcı antrenör Emre Karagöz ve istatistik antrenörü Mustafa Kılınç ile anlaştı.

Yapılan anlaşma sonrası açıklamalarda bulunan Emre Karagöz; “Voleybola değer katan bu güzide kulübün başarısı için tüm teknik ekip ve sporcu arkadaşlarımla elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan kimsenin bir şüphesi olmasın. Bu süreçte yanımızda olacak taraftarlarımıza şimdiden teşekkür ederim” dedi.

Transferinin ardından açıklamalarda bulunan Mustafa Kılınç; “Öncelikle Kuzeyboru Spor Kulübünün bir parçası olduğum için çok mutluyum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için elimizden geleni yapacağız. Taraftarlarımız ile birlikte güzel bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.” dedi.

Geçtiğimiz sezonu Karşıyaka’da tamamlayan 1985 doğumlu başarılı antrenör Emre Karagöz bayan voleybol milli takımımızla Avrupa 3.’lüğü, Grand Prix 3.’lüğü, Olimpiyat Elemeleri Şampiyonluğu, Yıldızlar Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu, Balkan Şampiyonlukları ile göz dolduruyor. Kariyerinde Karşıyaka, Nilüfer Belediye ve Bayan milli takım antrenörlükleri buluyor.

Geçtiğimiz sezon Kazakistan A Milli Takımı Yardımcı Antrenörlük yaparak Tokyo Olimpiyatları Tayland Turnuvasında 3.’lük kazanan ekipte yer aldı. Kariyerinde Kazakistan Süper Ligi Zhetysu Kadın Voleybol Takımı’nda İstatistik ve Yardımcı Antrenörlük yapan Mustafa Kılınç, Türkiye’de ise başarılı voleybol kariyerinin ardından Manisa Büyükşehir Belediye ile Palandöken Belediye’de antrenörlük görevini üstlendi.


Haberi Paylaş