Kuzeyboru transfere başladı

Yeni sezonda Voleybol Bayanlar 1.Ligi’nde mücadele edecek olan Kuzeyboru Spor, transfer çalışmalarına başladı. Aksaray ekibi geçen sezon PTT Spor forması giyen Duygu Üçdağ’ı renklerine bağladı.

Kariyerinde Eczacıbaşı, Bursa Büyükşehir Belediyespor, İller Bankası, Pursaklar Voleybol İhtisas, Yeşilyurt, Halkbank, Salihli Belediyespor, Nilüfer Belediyespor, İlbank ve Balıkesir Büyükşehir Belediyespor formasını giyen tecrübeli pasör, 1988 doğumlu ve 1.80 m boyunda.

Duygu Üçdağ, 2014-2015 sezonunda namağlup Bayanlar 2. Ligi’nde şampiyon olarak 1.Lig’e çıkan Salihli Belediyespor’un kaptanlığını yaptı. 2016-2017 sezonunda ise İlbank, bu sezon da PTT Spor ile 1.Lig’ten Sultanlar Ligi’ne çıkma başarısı gösterdi.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan başarılı pasör, Kuzeyboru gibi hedefleri olan bir kulübe geldiğini, buradaki projelerin hayata geçmesi ve el ele Sultanlar ligine gitmek için sonuna kadar mücadele edeceğini söyledi. Üçdağ; “Aksaray’ı Sultanlar liginde temsil edecek bu takımın parçası olmak heyecan verici bir deneyim olacak.” diyerek sözlerini noktaladı.


Haberi Paylaş