Manavgat’a yardım gecesi ilgi görmedi

Katılımın az olduğu gecede Manavgat Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu, taraftarların takıma gereken desteği göstermemesinden yakındı.

Geceye katılımın az olması nedeniyle Manavgatsporlu yöneticilerin moralinin bozuk olduğu gözlendi.

Kulüp Başkanı Mahmut Coşkun, geceye ilgi göstermeyen taraftarları protesto etmek amacıyla açılış konuşması yapmadı.

Taraftarların ilgisizliğinden yakınan Manavgat Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu ise taraftarları takımlarını desteklemeye çağırdı.

Manavgatspor’un maddi imkansızlıklar nedeniyle ligde zor günler yaşadığını belirten Kaymakam Dayıoğlu, “Belediye başkanlarımız, sivil toplum örgütlerimiz Manavgatspor’a destek vermeye çalışıyor ancak taraftarımız takıma sahip çıkmıyor. Manavgat’da sportif anlamda olumlu gelişmeler yaşanıyor. Manavgat’ın coğrafi yapısı nedeniyle sportif federasyonların etkinlik için girişimleri oluyor. Elimizdeki fırsatları değerlendiremezsek bu Manavgat’ın ayıbı olur. Bu anlamda tüm belediye başkanları, sivil toplum örgütleri, işadamlarımız, taraftarlar olarak Manavgatspor’u desteklemeliyiz” dedi.

Geceye Kaymakam Kasım Fikret Dayıoğlu, Çolaklı Belediye Başkanı Hasan Coşkun, Ilıca Belediye Başkanı Rafet Ünal, Kızılot Belediye Başkanı Mustafa Keçer, Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Necmettin Özaslan, AKTOB Başkanı Sururi Çorabatır, MATSO Başkanı Dr. Şükrü Vural, Ziraat Odası Başkanı Rasim Metin, CHP İl Genel Meclis Üyesi Mahmut Şafak, Manavgat Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Başoğlu, Tapu Müdürü Şenol Yılmaz, Manavgat Aksekililer Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Hasan Gürses, az sayıda işadamı ve turizmci katıldı.

Gecede Manavgatsporlu yöneticiler tam kadro hazır bulunurken, Manavgat’ta bulunan oda ve diğer sivil toplum örgütü yetkililerinin etkinliğe katılmaması dikkat çekti.

Gece sonunda Manavgatspor Kulüp Başkanı Mahmut Coşkun ve Kaymakam Kasım Fikret Dayıoğlu, Manavgatspor’a verdiği destek nedeniyle Manavgat, Çolaklı, Ilıca, Kızılot, Evrenseki, Oymapınar, Side Belediyeleri’ne, işadamı Hasan Özden ve Başarı Koleji’ne teşekkür plaketi verdi.

Gecede kulübe toplam 40 bin YTL maddi destek sağlandı.


Haberi Paylaş

Comments are closed.