Manşet Voleybolun Sesi’nin Mayıs 96.sayısı

Manşet Voleybolun Sesi’nin Mayıs 96. sayısında da Şampiyonlar geçidi var.

Sporyum Ajans tarafından yayınlanan genel yayın yönetmenliğini Enver Bağlarbaşı’nın yaptığı Manşet Voleybolun finallerini her zaman olduğu gibi yakından takip edip en güzel ve özel fotoğraflarıyla en geniş şekilde sayfalarına taşıdı.

Önce Teledünya Türkiye Süper Kupada kozlar paylaşıldı. İzmir’de Halkbank ve Vakıfbank rakipleri Fenerbahçe’yi geçerek şampiyonluğa ulaştılar.

Ardından play off maçlarında kozlar paylaşıldı. İlginç olay şampiyonluk hem erkek hem de bayanlarda yine 2 banka takımı 2 kupayı kazandı. Önce Halkbank 17 yıldır hasret kaldığı lig şampiyonluğunu kazanırken ardından Vakıfbank Fenerbahçe karşısında bir kez daha üstünlük kurdu ve üst üste 2. kez Türkiye şampiyonu oldular.

Baraj maçlarında Sarıyer, Çanakkale Belediyesi bayanlarda, Konak Belediyesi ve İnegöl erkeklerde ligde kalmanın sevincini yaşarken Plevne Belediyesi, Çankaya Anka erkek, Halkbank ve Ereğli Belediye bayanlarda 2.lige düşerek üzüldüler.

Genç Milliler hem erkek hem kızlarda gruplarından namağlup lider olarak Avrupa Şampiyonası finallerine çıktılar.

Voleybolun duayeni Cengiz Göllü”Okul bahçesinden Olimpiyata” isimli Türk voleybol tarihini de anlatan kitabını imzalayıp dağıttı.

Bir Kitap da Ahmet Gülüm’den geldi. Eski milli voleybolcu TVF Başkanı Ahmet Gülüm sporun pazarlanması üzerine yazdığı “Panoda Yer Yok” isimli kitabını sahibi olduğu Sportstv stüdyolarında tanıttı medya ile paylaştı.

Yine dopdolu Manşet voleybolun Sesi’nde yazarlarımız Alev Anakök ve Adnan Mert Paşaoğlu finalleri analiz edip yazdı…

İletişim: mansettr@yahoo.com


Haberi Paylaş

Comments are closed.