Mehmet Elibol: “Genç oyuncuları Türk voleyboluna kazandıran bir kulübüz.”

AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Tokat Belediye Plevne Spor’da Voleybol Şube Sorumlusu Mehmet Elibol, Tokat TV’ye açıklamalarda bulundu.

Tokat’ın bir voleybol şehri olduğunu söyleyen Mehmet Elibol, “Voleybol dediğimiz zaman Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Tokat akıllara gelir. Voleybolda çalışmalarımız devam ediyor. Baş antrenörümüz İlker Altan, şu anda Milli Takım kampında. Biz, diğer yardımcı hocalarımız ve menajerimizle beraber transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Önümüzdeki hafta İlker hocamız Tokat’a gelecek. Görüştüğümüz isimleri yeniden değerlendirerek belki de bir hafta içerisinde transfer çalışmalarımızı da tamamlamış olacağız. Genç oyuncuları donatıp geliştirerek Türk voleyboluna kazandıran bir kulübüz. En az para harcayarak Efeler Ligi’nin en başarılı kulüplerinden biriyiz. Tokat seyircisini heyecanlandıran bir kadro kuracağız inşallah. Şampiyon takımları dize getiren bir takımımız olacak ” açıklamasını yaptı.

Baş antrenör İlker Altan ile yolların ayrılacağı iddiası üzerine Mehmet Elibol, “Hocamız İlker Altan, Tokat’ın çocuğu. Kendisiyle henüz yüz yüze görüşemedik. Başarılı bir antrenör olduğu için ona da teklifler geliyor. Hocamız bu kulübün evlatlarından biri. Eğer kendisi için en hayırlısı olacaksa başka bir kulübe de gidebilir ” dedi.

Mehmet Elibol son olarak, “Spor kulüpleri ekonomik krizden dolayı çok sıkıntılı dönemden geçiyor. Geçen yıl formalarımızda sponsor olmadan sahaya çıktık. Tokatlı iş insanlarının, halkın desteklerini bekliyoruz.” ifadeleri ile sözlerini tamamladı.

 

 

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.