Meksika’da parti var

Genç bayanlar, Meksika’da önemli bir sınav verirken, yaş günü partisini de es geçmediler.

Dünya Şampiyonası’na Bulgaristan galibiyeti ile başlayan millilerimizden Temmuz ayı doğumlu Asuman Karakoyun, Büşra Cansu ve Ece Gören’e arkadaşları sürpriz bir doğum günü partisi verdi. Menajer Goncagül Dilik’in de hazır bulunduğu partide Asuman ve Büşra 19, Ece ise 18 yaşına girdi.

“Galibiyet güzel ama”

Bulgaristan galibiyetini değerlendiren Genç Bayan Milli Takım Başantrenörü Mehmet Bedestenlioğlu, böyle bir ortamda alınan sonucun sevindirici olduğunu söyledi.

Önemli bir rakiple oynayıp, kazandıklarının altını çizen Bedestenlioğlu, “Ancak diğer maçları alamazsanız, bu galibiyet bir anlam taşımaz. İşte bu nedenle Küba ve Amerika ile yapacağımız karşılaşmaları da kazanmamız gerekiyor” dedi.

Oyuncularının psikolojik bir savaş verdiklerine de dikkat çeken Mehmet Bedestenlioğlu, şunları söyledi: “Maç öncesi yaşananlar, yapılanlar kolay unutulmazdı. Bulgaristan maçı öncesi sporcularla bir toplantı yaptık. Sahada sonuna kadar mücadele etme sözü verdiler. Bu ağır yükü ve sorumluluğu aldıkları için onlara teşekkür ediyorum.”


Haberi Paylaş