MEV’de moraller yerinde

İzmir Atatürk Spor Salonunda Salihli Belediyesi’ni ağırlayan Milli Eğitim Vakfı çekişmeli geçen karşılaşmayı 3-2 kazanarak ligdeki yerini sağlamlaştırdı.

Ligin alt sıralarından yukarıya çıkma çabası içinde olan Salihli Belediye Spor Kulübü ikinci devrede antrenör değişikliğine gidip takımın başına Soner Binici’yi getirmiş, ayrıca Özlem Özdemir ve Demet Ağgedik transferleriyle takımı güçlendirdi.

Bir önceki haftaya göre motivasyon eksikliği yaşayan İzmir ekibi Milli Eğitim Vakfı karşılaşmanın ilk setini 25-20 kazandı. İkinci sette libero Meral’in defansta yaptığı hataları değerlendiren konuk ekip Salihli Belediyesi seti 25-12 kazanarak skoru eşitledi. 

Manşet çıkmayınca sayı üretmekte zorlanan Milli Eğitim Vakfı her şeye rağmen seyirci desteğini de arkasına alıp üçüncü seti 25-16 kazanmasını bildi. Oyunu bırakmayan konuk ekip Salihli dördüncü seti 25-17 kazansa da beşinci seti 15-8 üstün tamamlayan Milli Eğitim Vakfı, karşılaşmadan 3-2 galip ayrılan taraf oldu.

Önümüzdeki hafta İzmir’de Ekonomi Üniversitesi ile karşılaşacak olan MEV, bu karşılaşmayı da kazanarak yoluna devam etmek istiyor.


Haberi Paylaş

Comments are closed.