Milletvekili Keven’den Sorgun Belediyespor Voleybol Takımı’na ziyaret

CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Yozgat temsilcisi Sorgun Belediyespor Voleybol Takımı’nı ziyaret etti.

CHP Yozgat Merkez İlçe Başkanı Mehmet Ali Erbaş, Sorgun İlçe Başkanı Süleyman Ünalmış ile birlikte Sorgun Kapalı Spor Salonu’nda yapılan antrenmanı ziyaret eden Keven, burada Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Ergin Gül’den takım hakkında bilgiler aldı.

Teknik kadro ve oyuncularla tanışan ve oyunculara hitaben bir konuşma yapan Keven, kendisinin de eski bir sporcu ve hakem olduğunu, Sorgun Belediyespor’un Türkiye’nin en üst liginde oynamasından gurur duyduğunu söyledi.

Sorgun Belediyespor’un AXA Sigorta Efeler Ligi’nde Yozgat’ı en iyi şekilde temsil ettiğini ifade eden Keven “Zamanında futbol, basketbol, voleybol oynamış biri olarak, bundan böyle zamanım uygun olursa Sorgun Belediyespor’un maçlarını izlemeye çalışacağım. Bu yıl ligde üçüncü yılınız. Sanıyorum geçmiş senelere oranla daha da büyük tecrübe kazandınız. Bu yıl geçen yıllara oranla daha başarılı olacağınıza inanıyorum. Ben şimdiden hepinize başarılar dilerken sizleri Avrupa arenasında görmekten büyük bir onur duyacağımı belirtmek istiyorum” dedi.

Haber: Şahin Özmen

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.