Milli Oyuncular PCA standında buluştu

Spor Show 2008 fuarında birçok sporcuyu ağırlayan Powerade PCA’in (Powerade Performance for Athletes) son misafirleri Efes Pilsen Basketbol takımının yeni koçu Ergin Ataman, A Milli Erkek Voleybol takımı oyuncuları ile Bayan Basketbolcular oldu.

Voleybol Milli takımı oyuncularından Ahmet Toçoğlu, Erkan Toğan, Soner Mezgitçi, Arslan Ekşi, Onur Çapan, Zeynel Korkmaz ve Volkan Güç ile Bayan Basketbolculardan Şaziye İvegin Karslı, Nazlı Güler, Gülçin Cantekin ve Menajer Ceren Ateş Powerade PCA Kampı Baş Antrenörü Muratcan Güler ve Koordinatörü Gökmen Ertem’den kamp ile ilgili bilgiler aldılar. Ayrıca tüm oyuncular, kampın sponsorlarından ve kampta oyuncuların kullanacağı performans arttırıcı serumlar hakkında bilgi almak için “MM USA” firmasının standını da ziyaret ettiler.

Powerade PCA kampının, Ekimde başlayacak sezon öncesinde kendilerine büyük bir kazanç olduğunu söyleyen oyuncular, Milli Takım kampından ve maçlardan sonra Powerade PCA kampına katılabileceklerini de belirttiler. Bayan Oyunculardan Şaziye İvegin Karslı ve Nazlı Güler ise ilk dönem kampında yer alacaklarını açıkladılar.

2 Haziran pazartesi günü sabah 10:00’dan itibaren Anadoluhisarı’ndaki Marmara Üniversitesi Kampüsünde, Hidayet Türkoğlu’nun da katılacağı testlerle başlayacak Powerade PCA’in ilk döneminde, fuara gelen ve standı ziyaret eden Şaziye İvegin Karslı ve Nazlı Güler dışında Bayanlar ligimizin iki önemli ismi Tuğba Taşçı ve Müjde Yüksel’de yer alacak. Ayrıca birçok ekibin, genç ve yıldız takımlarından oyuncularda pazartesi günü yapılacak testler ile başlayacak Powerade PCA kampına kayıt yaptırmış durumdalar.
 
Powerade PCA, 2. dönem kayıtları başladı

Powerade PCA’in okulları devam eden oyuncuları düşünerek 16 Haziran da başlatacağı 2. dönem kampının kayıtları da bugün başladı. 16 Haziran- 7 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek bu 2. kamp döneminin ücretleri ve kayıt için irtibat numaraları ise şöyle;

1. Lig de oynayan Sporcular – 1.500 YTL + KDV
2. Lig de oynayan Sporcular – 1.200 YTL + KDV
Bölgesel Lig Oyuncuları        –     800 YTL + KDV
Altyapı Sporcuları                   –    650 YTL + KDV

 


Haberi Paylaş

Comments are closed.