Millilerden maç öncesi değerlendirme

A Erkek Milli Takımımız, CEV Avrupa Altın Ligi 5. maçında yarın (12 Haziran 2019, Çarşamba) saat 16.30’da Trabzon’da konuk edeceği Belçika karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürüyor.

A Erkek Milli Takımımızın başantrenörü Nedim Özbey ile oyuncular Oğuzhan Karasu, Çağatay Durmaz ve Yiğit Gülmezoğlu,Belçika karşılaşması öncesinde değerlendirmelerde bulundular.

A Erkek Voleybol Milli Takımımızın başantrenörüNedim Özbeyyaptığı açıklamada; “Rakibimiz ile deplasmanda oynadığımız karşılaşmada iyi bir oyun sergileyerek kazanmıştık. Ardından Slovakya ile zorlu mücadeleler oynadık. Yarın kendi seyircimizin önünde de Belçika’yı yenerek adımızı Final Four’a yazdırmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Oğuzhan Karasu: “Avrupa Altın Ligi’nde şimdiye iyi bir performans ortaya koyduk ve namağlup bir şekilde buraya kadar geldik. Yarın da Trabzonlu tüm voleybol severleri salona bekliyor, galibiyeti onlara armağan etmek istiyoruz.”

Çağatay Durmaz: “Arka arkaya zorlu mücadeleler oynadık, oynamaya da devam ediyoruz. Umuyorum ki yarın ki mücadeleden de galibiyetle ayrılarak Final Four’a kalan taraf olmak istiyoruz.”

Yiğit Gülmezoğlu: “Avrupa Altın Ligi’nde tek namağlup takım olarak devam ediyoruz. Bu serimizi yarın ki karşılaşmada da devam ettirip, adımızı Final Four’a yazdırmak istiyoruz. Sivas ve Malatya’nın ardından yarın da Trabzonlu voleybol severlerin aynı şekilde salonu dolduracağına eminiz. Herkesi salona bekliyoruz”


Haberi Paylaş