Mobiliyum AVM’den spora destek

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Voleybol ve Basketbol takımlarının forma sırt sponsorluğu için Mobiliyum Avm ile anlaştı.

Mobilya ihracat devi Mobiliyum AVM, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Voleybol ve Basketbol takımlarına sponsor oldu. Sponsorluk kapsamında marka, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Voleybol ve Basketbol takımlarının oynayacağı lig ve kupa maçlarına forma sırt sponsoru olarak yer alacak.

Mobiliyum AVM’de yapılan imza toreninde, Mobiliyum AVM yönetim kurulu başkanı Talha Timur Han, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü yöneticileri Ömer Cihat Bay, Yunus Emre Gelen ve Kulüp Müdürü Yüksel Arslan hazır bulundu.

Sporun destekçisiyiz

Törende konuşan Talha Timur Han, spora desteği sorumluluk olarak gördüklerini söyledi. Anlaşmanın her iki taraf için hayırlı olmasını dileyen Han; “Mobiliyum AVM olarak, Avrupa’nın en büyük kapalı mobilya alışveriş merkeziyiz.Toplamda 215 üye sayımızla müşterilerimizin tüm ev ihtiyaçlarını ve her zevke uygun alternatifleri sunan bir kooperatifiz. Türkiye’de mobilya ihracatının %60′ ı Mobiliyum üyelerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Birçok sosyal sorumluluk projesini desteklemek adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün de belirtiği gibi sağlıklı düşünen ve sağlıklı bedenlere sahip olan gençlerin yetiştirilmesi adına her yerde sporun gelişmesini istiyoruz. Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübümüzün hem Efeler Ligin’de mücadele eden Voleybol takımına hem de Kadınlar Basketbol Ligin’de mücadele eden basketbol takımına sponsor olduk. Her iki takıma şahsım ve Mobiliyum adına başarılar diliyorum” diye konuştu. Han ayrıca neden forma sırt sponsoru olduklarını da açıklayarak “Bursa’da sporun ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’ın arkasında ve yanında durmaktan mutluyuz. Bu yüzden forma sırt sponsoru olduk” ifadelerini kullandı.

Büyükşehir Belediyespor Kulübü yönetim kurulu üyesi Ömer Cihat Bay ise “Kulüp olarak bizim amacımız Bursa’daki herkesime spor yaptırmak. Yetiştirdiğimiz sporcularla başarılar kazanmak. Bu hedefimize ortak olan Mobiliyum AVM’ye teşekkür ederiz” dedi.


Haberi Paylaş

Comments are closed.