Muratpaşa Belediyespor ikinci yarıya hazır

Sigorta Shop Kadınlar 1.Ligi A Grubu’nda on galibiyet ve bir mağlubiyet sonucunda elde ettiği 27 puanla lider durumunda olan Muratpaşa Belediyespor, sezonun ikinci yarısı için hazırlıklarını tamamladı.

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde ilk yarıyı lider tamamlayan Muratpaşa Belediyespor, bu cumartesi oynayacakları Fethiye Bahçeşehir Koleji maçıyla ikinci yarıya başlayacak. Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma, saat 16.00’de başlayacak.

İkinci yarı öncesi Muratpaşa Belediyespor Başkanı Özcan Yılmaz, ligde ilk yarıyı lider tamamlayan kadın voleybol takımına bir yabancı oyuncu transferinin gündemde olduğunu ve yeni kurulan birtakım olmalarına rağmen ilk yarı iyi bir performans ortaya koyduklarını belirterek, “Sultanlar Ligi’ne çıkmayı hedefliyoruz. Bunu da başaracak gücümüz var. Önümüzde ki günlerde bir yabancı oyuncu alma durumumuz var. Yeni transferlerle beraber Sultanlar Ligi’ne çıkmayı hedefliyoruz. Bunu da başaracak gücümüz var.” dedi.

İlk yarıyı değerlendiren baş antrenör Ali Kamberoğlu, sezona sakatlıklar dolayısıyla sıkıntılı başladıklarını dile getirdi. Kamberoğlu, “Sakatlıkların ardından takım olgusu iyice oluşmaya başladı. Uyum problemimiz vardı. Bu uyum problemimizi kısa sürede atlattığımızı düşünüyoruz” dedi. İlk yarıyı hedefledikleri şekilde lider tamamladıklarını aktaran Kamberoğlu, zorlu bir ikinci yarının kendilerini beklediğini söyledi. Kamberoğlu, “Çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hedeflediğimiz yerde ligi bitireceğimize inanıyoruz. Takıma iki yeni oyuncumuz katıldı. Ama arayışlarımız devam ediyor.” diye konuştu.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.