Muratpaşa Belediyesi SigortaShop’tan Markova ile ilgili açıklama

Vodafone Sultanlar Ligi ekiplerinden Muratpaşa Belediyesi SigortaShop, son dönemde Marina Markova hakkında çıkan iddialar üzerine açıklama yaptı.

Kulüp Başkanı Aydın Kaya tarafından yapılan açıklama şöyle:

“Sevgili Muratpaşa Bld SigortaShop taraftarının takımımızı hayranlıkla izlediği gibi bizde, bizden habersiz çıkan değerli basın haberlerini hayranlıkla izliyoruz. 2023-2024 Vodafone Sultanlar Ligi’nin ilk maçından itibaren, gerek kombine gerek tüm maçlarımıza gelerek sürekli yanımızda olup desteklerini hissettiren Muratpaşa Bld SigortaShop taraftarını ne takımızdan ne de değerli oyuncumuz Markova’dan mahrum bırakmayacağız. Lige odaklı bir şekilde hırsımız ve mücadelemizle, takımımızın içerisindeki uyum ve mutluluğu maçlarımıza yansıttığımız gibi değerli taraftarımıza da yansıttığımızı düşünüyoruz. Çıkan asılsız haberlerin ilk olmadığını ve son olmayacağının da farkındayız. Görmezden ve duymazdan gelerek önümüzdeki maçlara bakıyoruz. Hem deplasmanda hem kendi evimizde oynadığımız tüm maçlardan galibiyetle dönmeyi hedefliyoruz. Power is yours sloganıyla, engellere takılan değil engelleri aşan bir takımız. Takımımızın geçmişinden bugüne geldiği konum ve kazandığı maçlardan dolayı hayranlığınızın farkındayız. Hedefimiz daha birçok başarı ile yolumuza bugünden daha hırslı, daha mücadeleci ve daha başarılı ilerleyebilmektir.”

Aydın Kaya ayrıca, Marina Markova ile ilgili çıkartılan transfer dedikodularının oyuncunun kafasını karıştırmaya yönelik bilinçli çıkartıldığını ve oyuncunun smaç servis kullanmamasının kulübün isteği üzerine olmadığını, oyuncunun yaşadığı sakatlık sonrası smaç servis kullanmadığını söyledi.

 

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.