Mustafa Alpaslan: “Voleybol takımlarımıza 2022 milli takım sezonunda başarılar diliyorum”

TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi / Basın Sözcüsü Mustafa Alpaslan, voleybol milli takımlar sezonu öncesi takımlara ve teknik ekibe başarı dileklerinde bulundu.

“Voleybol Milli takım takvimimizin hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Avrupa Altın Ligi’ne 3-0’lık galibiyetle başlayan Filenin Efeleri hepimizin yüzünü güldürdü. Anadolu’nun güzide şehirlerinden Elazığ’da oynanan maçta halkımızın desteği büyüktü. A Milli Erkek Voleybol Takımımızı salonda takip eden, yüreği bizimle atan herkese çok teşekkür ederiz. Millilerimiz 1 Haziran Çarşamba günü Avrupa Altın Ligi’ndeki ikinci maçında deplasmanda Portekiz ile karşılaşacak; ardından 5 Haziran’da Trabzon’da Portekiz maçının rövanşı için sahada olacak. Sevgili Trabzon halkını, Filenin Efeleri’ni desteklemeye tribünlere davet ediyoruz.

Filenin Sultanları da maç biletlerinin aylar öncesinden tükendiği Milletler Ligi ile sezona merhaba diyecek. A Milli Kadın Voleybol Takımımız Milletler Ligi birinci etabında İtalya, Çin, Bulgaristan ve Belçika ile karşılaşacak. Ankara Spor Salonu’nda oynanacak turnuvada halkımızın yoğun ilgi ve desteğinin olacağını düşünüyoruz.

Filenin Efeleri bu yıl Avrupa Altın Ligi, Challenger Kupası, Avrupa Şampiyonası Elemesi, İslami Dayanışma Oyunları, Akdeniz Oyunları, Dünya Şampiyonası, Filenin Sultanları ise Milletler Ligi, Akdeniz Oyunları, Dünya Şampiyonası ve İslami Dayanışma Oyunları organizasyonlarında mücadele edecek. Tüm takımlarımıza ve teknik ekiplerimize 2022 milli takım sezonunda başarılar diliyor, halkımızı sporcularımızı desteklemeye davet ediyorum.”

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.