Mutlu ve gururluyum

Şu günlerde yaşadım gurur ve onuru kelimelerle tarif etmem mümkün değil. Bir mağlubiyetle dünya beşincisi olduk. 3 şampiyonluğun ardından pek tatmin etmeyen bir sonuç olarak gözükse de dünya beşinci ülkemizde gençler kategorisinde bir ilk, bu başarıyı “en iyi pasör çaprazı” ödülü ile taçlandırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum .     

10 senelik voleybol hayatımda yaklaşık 4 sene milli takımda görev aldım. Bu süreç içerisinde 94 jenerasyonu olarak el ele omuz omuza hedefe kilitlendik. İlk adımlarımızı beraber attık, beraber yürüdük, bazen çok özledik, bazen düştük ama inancımız, birbirimize olan güven ve destek ile tekrar ayağa kalkmayı bildik. Hedefe kilitlenmiş, başarıya inanan, birbirine güvenen azimli ve hırslı, kocaman bir Türkiye’nin yanında olduğunu bilen, büyük bir aileyiz biz. Ve ben bu aileyi çok seviyorum… Bu ailenin içinde bulunmaktan mutlu ve gururluyum, ben inanıyorum ki bu takımı sahada devleşmesini sağlayan bu hislerdi..       

Takımdaki arkadaşlıklar gerçekten çok özel ve güzel. Saha içinde ve dışında en güzel, unutulmaz anılarım bu takımla beraber. Çok güzel vakit geçiriyoruz ara ara bu güzel ve eğlenceli anlarımızı video izle ölümsüzleştiriyoruz. Hatta fırsat buldukça videoları izleyerek gülüyorum. Eğlenmeyi bildiğimiz gibi maç zamanı geldiğinde maça motive olmayı da biliyoruz. Bu takımın en sevdiğim özelliklerinden biri de bu. Ayrıca takımca yaptığımız totemler de unutulmaz. Her turnuva öncesi elerimize kına yakmak gibi…

Her zaman bize inanan ve bizi destekleyen federasyonumuza, takım arkadaşlarıma ve gerek milli takımda gerek kulübünde bugüne dek emeği olan antrenörlerime teşekkür ederim. Ayrıca bugünlere gelmemde en çok payı olan kulübüne ve aileme teşekkürü borç bilirim. 

Kulübün Vakıfbank bize gelişebilmemiz için her türlü imkanı ve desteği eksiksiz sağlıyor. Böyle büyük bir kulübün arkamda olması bana ayriyeten güç veriyor .

Kulübümün bana sağladığı destek ve imkanların karşılığı olarak kulübü en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Kulübümün başarısını devam ettirmek ve A Milli takım da yeni başarılara imza atmak en büyük hayalim…Haberi Paylaş