Nefesleri kesen sezonu geride bıraktık

Alpaslan Endüstri Kurucu Ortaklarından ve TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alpaslan, geride bıraktığımız 2021-2022 sezonunu değerlendirdi.

Türkiye’de en başarılı sonuçlar alan takım sporunun voleybol olduğunu ve de Türkiye Voleybol Federasyonu’nda Yönetim Kurulu Üyesi olmaktan gurur duyduğunu söyleyen Mustafa Alpaslan, “İsim sponsoru olmaktan mutluluk duyduğumuz Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde güzel bir sezonu geride bıraktık. Oldukça yoğun geçen lig etabının ardından Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi Yarı Final ve Finalleri’ne voleybol ile özdeşleşmiş bir kent olan Ankara ev sahipliği yaptı. Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda oynanan Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi Yarı Final ve Finalleri muhteşem mücadelelere sahne oldu ve voleybol severlere gerçek bir ziyafet yaşattı. Mücadelenin son topa kadar devam ettiği yarı final ve final etaplarının ardından puan cetvelini ilk iki sırada tamamlayan Türşad ve Hatay Spor takımları, 2022-2023 voleybol sezonunda AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele etmeye hak kazandı. Her iki takımımızı da canı gönülden kutluyor ve önümüzdeki sezon AXA Sigorta Efeler Ligi’nde kendilerine başarılar diliyorum.” açıklamasını yaptı.

Yarı Final ve Final etaplarında oynanan mücadelelere Anadolu’nun dört bir yanından gelerek takımlarına destek olan voleybol severlere de teşekkür eden Mustafa Alpaslan, “Her geçen gün daha büyük bir marka haline gelmeye başlayan Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde önümüzdeki sezon mücadele edecek tüm takımlarımızı da yeni sezonda şimdiden sağlıklı, sakatlıksız, ve başarılı bir sezon diliyorum. Umuyorum ki, önümüzdeki sezonda da voleybol ülkesine yakışır, seyri bol çekişmeli karşılaşmalar izleriz.” dedi.

 

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.