Ziraat Bankkart kupaya hazır

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde normal sezonu üçüncü sırada tamamlayarak Play-Off 1/4 etabında Fenerbahçe HDI Sigorta ile karşılaşacak olan Ziraat Bankkart gözünü AXA Sigorta Kupa Voley’e çevirdi. Sivas’ın ev sahipliği yapacağı turnuvada Ziraat Bankart’ın hedefi: Ankara’ya kupayla dönmek.

Başkent ekibi yarı finalde 11 Nisan 2022’de saat 15.00’de Arkas Spor ile mücadele edecek ve karşılaşmayı TRT Spor Yıldız naklen yayınlayacak.

 Bütün takımların kupayı kaldırmak için Sivas’a geldiğini söyleyen Ziraat Bankkart baş antrenörü Mustafa Kavaz, “Hangi takım sahada taktik, teknik ve psikolojik olarak daha iyi organize olmayı başarabilir ise kupayı kazanacaktır. Herkesin kupaya uzanmak adına eşit şekilde şansı bulunuyor. Güzel bir hazırlık dönemi geçirdik. Her gün performansımızı arttırmaya çalıştık. Son haftalarda performansı artan bir rakibe karşı zor bir yarı final mücadelesi bizi bekliyor olacak. Bizde bu kupayı en az, kupayı en çok kazanmak isteyen takım kadar kaldırmak istiyoruz. Umarım voleybol sevenlere güzel bir yarı final karşılaşması izletiriz.” açıklamasını yaptı.

Haberi Paylaş

Comments are closed.