Neslihan, Vakıfbank’a güveniyor

Haziran sonunda bir kız çocuğu Dünya’ya getirecek olan 5.5 aylık hamile milli voleybolcu Neslihan Demir Darnel, eski takımı Vakıfbank Güneş Sigorta’nın mücadele edeceği Avrupa Bayanlar Voleybol Challenge Cup Final Four maçlarını izlemek için geldiği Bursa’da özel açıklamalarda bulundu.

Vakıfbank Güneş Sigorta’nın Challenge Cup Final Four maçlarını izlemek için Bursa’ya gelen milli voleybolcu Neslihan Demir Darnel, Türkiye’ye geldiği tarihle eski takımı Vakıfbank Güneş Sigorta’nın Challange Cup Final Four maçlarının tarihlerinin denk gelmesi sebebiyle final four’u izlemek için Bursa’ya geldiğini belirterek, “Beni eski takımım Vakıfbank, final four maçlarına davet etti ve bende severek Bursa’ya geldim. Vakıfbank ile 2004 yılında da Top Teams Kupası’nı Bursa’da kazanmıştık. Bursa o yüzden çok uğurlu bir şehrimiz. Vakıfbank Güneş Sigorta’nın final four’da önce Alman rakibini yenip finale kalacağına, ardından da İtalyan takımıyla final oynayıp yine Bursa’da ikinci kez şampiyon olacağına inanıyorum. Vakıfbank, Bursa’daki seyirci avantajını bu organizasyonda çok iyi kullanacaktır” dedi.

Hamileliğinin de şu anda sorunsuz gittiğini ifade eden tecrübeli smaçör, “Şu anda Allah’a şükür hamileliğim sorunsuz gidiyor ve 27 Haziran’da kısmetse İspanya’da doğum yapacağım. Kızımıza da Zeynep ismini koymayı düşünüyoruz. 4.5 aylık hamileyken karnımda bebeğin hareketlerini hissetmeye başlamm çok enteresan bir durumdu benim için. İçinizde bir canlı var ve her an ne kadar büyüdüğünü gözlemliyorsunuz. Bence her kadının bu duyguyu tatması lazım. Allah’a şükür bende bu duyguyu tadıyorum. Kasım ayından bu yana voleybol oynamıyorum ama pek fazla da özlemedim voleybol oynamayı açıkçası” dedi.


Haberi Paylaş

Comments are closed.