“Net skorla çıkacağımıza emindik”

Fenerbahçe Opet’in, Almanya ekibi SC Potsdam’ı 3-0’la geçtiği maçın ardından voleybolcular Gizem Örge ve Aslı Kalaç, Fenerbahçe TV’ye konuştu.

Gizem Örge: Maçın rahat olmasının sebebi bizim ortaya koyduğumuz voleybolun kalitesiydi

“Şampiyonlar Ligi’nde istediğimiz gibi gidiyoruz ve istediğimiz sonuçları alıyoruz. Bu maçın bu kadar kolay olmasının sebebi bizim sahaya kaliteli bir voleybol koymamızdır. O nedenle bu kadar rahat bir galibiyet gibi göründü. Almanya ekibi bence çok iyi defans yapan ve mücadele eden bir takım. Normalde iki katı sayısında istatistiklerde bloğumuz çıkması gereken bir maç. İnanılmaz dublaj yaptılar. Yolumuza yeni bir galibiyetle devam ediyoruz. Lider olarak önümüzdeki turlara en iyi şekilde hazırlanacağız.”

Aslı Kalaç: Çok iyi takım oyunu oynadık

“Çok iyi takım oyunu oynadık. Hepimiz sahada çok iyi performans ortaya koyduk. Bu maçtan net bir skorla çıkacağımıza emindik. Fakat bu net skorun içinde oynadığımız oyunun kalitesi bizim için çok önemliydi. İstediğimiz gibi kaliteli bir oyun ortaya koyduk. Hafta içi olmasına rağmen çok güzel bir atmosfer vardı. Tribünler doluydu. Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Önümüzde iki tane daha Şampiyonlar Ligi maçı var. Fakat şimdi cumartesi günü Türk Hava Yolları ile bir maçımız var. Taraftarlarımız o maça bekliyoruz. Tribünlerimiz dolu olsun.”

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.