Niğde Belediyespor’da hedef 1.Lig

2021-2022 sezonunda tarihinde ilk kez TVF Kadınlar 2.Ligi’nde mücadele eden Niğde Belediyespor, sezonu üçüncü sırada tamamladı.

2022-2023 sezonunun hedeflerinin TVF Kadınlar 1.Ligi’ne yükselmek olduğunu ve gelecek sezon iddialı bir kadro ile sezona başlamak istediklerini söyleyen Niğde Belediyespor, yeni sezon için kadro çalışmalarına başladı. Niğde ekibi dış transferde kadrosuna; 2001 doğumlu pasör Melike Yıldız, pasör çaprazı Esma Şensoy ve 2001 doğumlu pasör çaprazı Aleyna Başak’ı dahil etti.

İç transfer çalışmalarına da devam eden Niğde Belediyespor, smaçör Eda Ünal ve libero Sevim Ay Akkan ile sözleşme yeniledi.

Niğde Belediyespor, geçtiğimiz sezonu üçüncü sırada tamamlayan takımın baş antrenörü Hüseyin Ceylan ile de devam kararı aldı.

Niğde Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Olcay Kartal, “Geçtiğimiz sezon ilk senemiz olmasına rağmen çok iyi bir sezon geçirdik, güçlü takımların da yer aldığı grubumuzu üçüncü sırada bitirdik. Bu başarıda emeği olan Hüseyin Ceylan hocamız ile tekrardan anlaştık ve bu sezon hedefimizi 1.Lig olarak belirledik. Hüseyin Ceylan hocamıza ve ekibine güveniyoruz hedefimize ulaşacağız. İç ve dış transfer çalışmalarımız devam ediyor. Niğde’mize yakışan bir takım kurmaya çalışıyoruz yakında yeni transferlerimizi de açıklayacağız. Niğdeli oyuncularımız ile beraber güzel bir takım kurmuş olacağız.” açıklamasını yaptı.

 

Haberi Paylaş

Comments are closed.