Niksar Belediyespor’da ayrılık

Uzun yıllardır Niksar Belediyespor Erkek takımında baş antrenörlük yapan Ramazan Kasap ile kulübü bu sezon için anlaşmaya varamadı.

Niksar Belediyespor’da son 7 sezon baş antrenörlük görevini üstelenen Kasap, ekibiyle iki sezon playoff oynama başarısı göstermişti.

Kulüpten yapılan açıklamada “2016 yılından beri voleybol takımımızda baş antrenörlük görevi yapan Ramazan Kasap hocamızla yeni sezonda birlikte olamayacağız. Hocamıza yeni kariyerinde başarılar dileriz” denildi.

Ramazan Kasap ise “Doğduğum,  büyüdüğüm şehre alt yapısından yetişip profesyonel sporcusu olduğum kulübe başantrenör olarak 7 sezon hizmet ettim. Çok şükür ki sezon öncesi hedefleri ve imkanları değerlendirildiğinde başarısız olduğumuz hiçbir dönem olmadığı gibi hep başarılı sezonlar geçirdik.  Yeni sezon için kulübümüzle ortak paydada buluşamadık. Görev yaptığım süre içerisinde bana desteklerini esirgemeyen tüm yönetici ağabeylerime, teknik ekibimde bulunan güzel insanlara ve kendilerine yakışır mücadeleyi veren sporcularıma teşekkür ederim.” dedi.

Eski kulübü için yalnızca görev yaptığı bir yer olmadığını o takıma emeği geçen herkeste olduğu gibi kendisinin de takımın sahiplerinden biri olduğunu belirterek, “Kulübümün, takımımın her zaman en iyiye gelmesini en içten dileklerimle temenni ediyorum. Sevinçlerine ortak üzüntülerine dost olarak bana yakışan duruşumdan taviz veremem” vurgusunu yaptı.

Gelecekle ilgili ise “Bunu gelecek tekliflerin niteliği belirleyecek. Hevesten çok projesi olan hedefi olan kadın ya da erkek takımları fark etmeksizin iki tarafa da en uygun şartlar oluştuğunda elbette sevdiğim voleybol sporunun yarışmacı boyutunda olma keyfinden uzak kalmak istemiyorum” dedi.

Tecrübeli antrenör son olarak voleybol antrenörlüğünü çok severek yaptığını belirtti. “Zaten sevmeden yaşanan her türlü zorlukla baş edebilmek mümkün değildi” dedi.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.