Nilüfer’de transfer sürüyor

Nilüfer Belediyespor Bayan Voleybol Takımı, denemek üzere Ukraynalı orta oyuncusu Zemtsova Natalia’yı Bursa’ya getirirken, yeşil mavi beyazlılar libero Didem Ege ile de prensipte 1 yıllık anlaşma sağladı.
 
Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele eden Nilüfer Belediyespor, denemek için Ukraynalı 26 yaşında ve 1.85 boyundaki orta oyuncusu Zemtsova Natalia’yı Bursa’ya getirdi. Yeşil mavi beyazlı takımla bir süre antrenmanlara çıkacak olan Natalia, daha önce Ukrayna’nın Galichanka, Polonya’nın Gedania ve AZS Bialystok takımlarında forma giydi.
 
YENİ LİBERO DİDEM
Öte yandan libero arayışlarını sürdüren Nilüfer Belediyespor, Amerika’da eğitim gören ve voleybol oynayan 22 yaşındaki libero Didem Ege ile prensipte 1 yıllık anlaşmaya vardı. Antrenör Şahin Çatma, bugün İstanbul’da saat 18.00’de Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom ile hazırlık maç yapacaklarını ve burada Natalia’yı deneyeceklerini söyledi.
 
HAZIRLIKLAR İYİ GİDİYOR
Çatma, Natalia ile ilgili kararı Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom ile oynayacakları hazırlık maçı ve birkaç antrenmandan sonra karar vereceklerini söyledi. Çatma, yeni sezon hazırlıklarının da gayet iyi geçtiğini belirterek, “Yeni sezona hazırlanmamızda malzeme sponsorumuz Asics’in de katkısı çok. Onlar sayesinde malzeme sıkıntısı yaşamıyoruz” dedi.


Haberi Paylaş