Okan Üniversitesi’nden Türk voleyboluna 6 dalda ödül

İstanbul Okan Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla belirlenen “İstanbul Okan Üniversitesi 2023 Spor Ödülleri”, Tuzla Kampüsü Bekir Okan Kültür, Sanat ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcusu Aslı Kalaç’ın da katıldığı törende spor dünyasından çok sayıda isim yer aldı.

Törende; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ “Sporda Yılın Onur Ödülü”ne, Milletler Ligi ve Avrupa Şampiyonluğu ile Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’na katılma hakkı elde eden dünya 1 numarası A Milli Kadın Voleybol Takımımız, “Cumhuriyet’in 100. Yılı Ödülü”ne, Fenerbahçe Opet ve A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar “Sporda Yılın Onur Ödülü”ne, Fenerbahçe Opet ve A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcusu Melissa Vargas, “Yılın Sporcusu”, A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Daniele Santarelli “Yılın Antrenörü”, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonu Eczacıbaşı Dynavit “Sporda Yılın Takımı” ödülüne layık görüldü.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.