Özge Kırdar Kinasts ile 1 yıl daha

Türk Hava Yolları Spor Kulübü, Özge Kırdar Kinasts ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Türk Hava Yolları tecrübeli pasör Özge Kırdar Kinasts ile sözleşme yeniledi. Ayrıca takım kaptanlığına getirilen Özge, önümüzdeki sezon, hem Avrupa’da hem de Sultanlar Ligi’nde Türk Hava Yolları’nın başarısı için mücadele edecek.

Özge Kırdar Kinasts transferiyle ilgili, “Voleybola 1 yıl ara verdikten sonra geri dönüşümü Türk Hava Yolları Spor Kulübü ile yaptığım için çok mutluyum. Bu yıl belirlenen hedeflerimizi tutturarak sezonu 6. sırada bitirdik. Kulübümüzdeki aile ortamı, özveri ve olanaklar bizi çok motive etti. Önümüzdeki sezon için daha büyük hayallerimiz ve hedeflerimiz var. Bize inananları mahcup etmeyeceğiz. Hepimiz için başarılı bir sezon diliyorum.” dedi.

Voleybol kariyerine 1996 yılında Kütahya’da başlayan Özge, Vakıfbank Güneş Sigorta, Yeşilyurt SK, Fenerbahçe SK, Konya Ereğli Belediyespor, Eczacıbaşı Vitra SK, Tauron Banimex Mks Dabrova Gornicza, Lokomotiv Baku ve Bursa Büyükşehir Belediyespor formalarını giydi. Aynı zamanda Yıldız, Genç ve A Milli takımlarda uzun yıllar görev aldı ve 2012 yılında Türk voleybol tarihinde ilk kez Olimpiyatlara giden takımda yer alma fırsatı buldu.


Haberi Paylaş