Paola Egonu: “Takımımla birlikte savaşmak istiyorum”

VakıfBank’ın yeni transferi İtalyan yıldız Paola Egonu; transferi, yeni macerası ve kulüp hakkındaki ilk izlenimleri hakkında Voleybolun Sesi’ne konuştu.

VakıfBank ile başlayacağı yeni deneyimi ve yolculuğuna değinen İtalyan yıldız: “Çok heyecanlı ve çok mutluyum. Burada çok iyi karşılandım ve her şey için minnettarım.” diyerek sözlerine başladı.

Takım ve kulüp hakkındaki ilk izlenimlerini aktaran Egonu: “VakıfBank her şeyin çok iyi planlandığı bir kulüp, herkes senin daha iyi hissetmen ve kendini geliştirmen için elinden geleni yapıyor. Bu yılın hem kulübe hem de kişisel olarak bana neler getireceğini görmek için sabırsızlanıyorum.” dedi.

“Dünya yıldızı olduğun için herkes senden çok şey bekliyor, peki sen VakıfBank’tan neler bekliyorsun?” sorusuna karşılık: “Buradan isteğim voleybol oynamak ve bundan keyif almak. Elbette kendimi geliştirmek ve takımımla birlikte savaşmak istiyorum. En önemlisi de burada kendim gibi olmayı hedefliyorum.” diyen başarılı pasör çaprazı, uzun ve yorucu geçen milli takım sezonunun ardından kendini nasıl hissettiği konusunda ise: “Elbette biraz yorgunum, bu da çok normal. Ama buradaki yeni yolculuğum ve başlangıcımdan dolayı çok heyecanlıyım.” şeklinde düşüncelerini aktardı.

Son olarak hayranlarına ve VakıfBank taraftarlarına seslenen Paola Egonu: “Hepinize çok teşekkür ederim. Cumartesi günü görüşmek üzere, beni ve takımımı desteklemeye devam edin!” dedi.

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.