“Perşembe günü salondaki ağırlığımızı hissettirmeliyiz”

Fenerbahçe Parolapara, ligde konuk ettiği Arkas Spor’u 3-1 mağlup ederek, 20. galibiyetini aldı. Sarı-lacivertlilerin pasörü Murat Yenipazar, maç sonu Voleybolun Sesi’ne açıklamalarda bulundu.

Arkas Spor’a karşı alınan galibiyeti yorumlayan başarılı oyuncu: “Güzel bir maç oldu ama her iki takımın aklı da geçtiğimiz hafta oynanan Avrupa Kupası maçlarındaydı. Kısaca kafalar başka yerdeydi. Bugün daha iyi top öldüren taraf bizdik. Arkas’ı da tebrik ediyorum, gerçekten çok iyi bir takım. Kazandığımız için mutluyum. Taraftarlarımız da çok güzeldi, bugün çok fazla kişi gelmişti.” dedi.

CEV Kupası yarı final rövanş maçı için taraftarlara çağrıda bulunan Yenipazar: “CEV Kupası’nda Perşembe günü oynayacağımız yarı final rövanş maçı bizim için çok çok önemli. Tüm taraftarlarımızı maça bekliyoruz. Polonya takımı, bu maç için taraftarlarına 4 günlük tur organize ettiğini açıkladı. Ama ben inanıyorum ki onlar burada çok az kişi kalacaklar. Salondaki ağırlığımızı ne kadar çok hissettirirsek bizim için o kadar iyi olacaktır. Taraftarlarımızı desteğini tribünlerde görmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.