“Play-off yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz”

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1.Ligi A Grubu lideri Edremit Belediyesi Altınoluk Spor Kulübünde Başkan Filiz Sırma Uluç, ilk devrenin ardından yeni yıl ile birlikte değerlendirmede bulundu.

Geçtiğimiz günlerde çifte lisans olarak Beylikdüzü Voleybol İhtisas’ta forma giyen pasör çaprazı Fatma İklimya Demir’i kadrosuna katan Balıkesir temsilcisinde Başkan Filiz Sırma Uluç’un açıklamaları şöyle:

“2020 senesinde tüm dünya gibi ülke olarak da büyük bir covid 19 mücadelesi verdik ve mücadeleye devam ediyoruz. Virüsten kaynaklı tedbirler, sıkıntılı süreçler tüm spor camiasını doğal olarak etkiledi. Bizler sezon başında yönetimimizle pandemi sürecini de göz önünde bulundurarak gerçekçi hedefler koyup, koyduğumuz hedefler doğrultusunda önce ekibimizin sağlığını, yaşam koşullarını düşünerek sonrasında kazanç-kayıp kısmını düşündük. İlk yarıyı birçok kulübün yaşadığını covid-19 problemlerine nazaran çok şükür ki daha sorunsuz bir şekilde atlattık ve çalışmalarımızın meyvelerini alarak lider olarak kapattık.

Yılbaşı tatilinden sonra 4 Ocak Pazartesi günü 2.yarı hazırlıklarımız başlıyor olacak. Devre arasında çifte lisans ile Sultan Ligi’nde şuan mücadele eden bir genç oyuncunun A takımımıza transferimizi tamamladık. Diğer transfer görüşmelerimiz de devam etmektedir. Takımımızın atmosferini, kimyasını bozmadan yolumuza çok çalışarak devam etmeyi hedefliyoruz. Balıkesir ilini, Edremit ilçesini, takımımıza destek olan birçok firma ve sporsevere seyir zevki yüksek, mücadeleci bir takım izlettirmeye devam etmek istiyoruz. Play-off yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz umarım sporun içinde olan şanssızlıklar bizleri bulmaz ve mücadelemize o nokta da sonuna kadar devam edebiliriz. Emekleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ediyoruz.”

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.