“Rakibimiz güçlü, kolay bir maç olmayacak “

Sigorta Shop Kadınlar 1.Ligi B Grubu 17.Haftasında Gaziantep şehrinin iki takımı Adam Voleybol ile Merinos karşı karşıya gelecek. Karşılaşma öncesi Merinos takımından smaçör Ayşe Dil Mert, pasör Duygu Güncü ve Merinos başantrenörü Ali Bağcı, Voleybolun Sesi sitesine özel açıklamalarda bulundu.

Merinos’un 1988 doğumlu smaçörü Ayşe Dil Mert, “Geçen hafta güzel bir oyunla güçlü bir rakibi devirdik. Aynı şekilde bir tempo yakalayıp devam etmek istiyoruz. Bu hafta da ligin üst sıralarında yer alan takımlarından biriyle oynayacağız. Umarım güzel ve seyir keyfi yüksek bir maç olur.” dedi.

Rakiplerinin güçlü olduğunu ve kolay bir maç olmayacağını söyleyen Duygu Güncü, “Biz takım olarak yardımlaşarak ve birbirimizin hatasını kapatmaya çalışarak oynarsak sonucun bizim için daha güzel olacağını düşünüyorum. Güzel bir çıkış yakaladık. Bu çıkışın bize olumlu yansıyacağını düşünüyorum. Bu maçta elimizden geleni fazlasıyla yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Merinos’un başantrenörü Ali Bağcı ise derbi hakkında, “Sahaya her zamanki gibi kazanmak için çıkacağız. Her iki takımında ayrı hedefleri var, bizde kendi hedefimize ulaşmak için mücadele ediyoruz. Eminim seyir zevki yüksek ve güzel mücadele olacaktır. Sporcularımıza ve teknik ekibimize güveniyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Adam Voleybol – Merinos karşılaşması, 12 Şubat 2022 (Yarın) saat 14.00’da başlayacak.

 

 

Haberin Fotoğrafları

Haberi Paylaş

Comments are closed.