Şahinbey’de Fenerbahçe maçı hazırlıkları

Şehit Kamil Spor Salonu’nda Antrenör Gokhan Çokşen yönetiminde çalışmalarını sürdüren Şahinbey Belediyespor’da moraller yerinde. Kırmızı-siyahlılar, sakat ve hasta oyuncuların çokluğu nedeniyle Fenerbahçe maçının hazırlıklarını 6 oyuncu ile sürdürüyor.

Ligde ilk 5 takım arasına girebilmek için Fenerbahçe maçını mutlaka kazanmaları gerektiğini belirten Antrenör Gökhan Çokşen, “15 günde çok zor 5 maç oynadık. Bunlardan 3 tanesini kazandık. Hafta sonu da Fenerbahçe ile karşılaşacağız. Çok güçlü bir takım. Onlar da şampiyonluğa oynuyor. Kendi sahamızda oynamamız bir avantaj. Bugüne kadar kendi sahamızda hiç kaybetmedik. Pazar günü iyi bir maç çıkartmaya çalışacağız. Fenerbahçe maçından sonra da Yeşilyurt’u İstanbul’da, Beşiktaş’ı da burada yenebilirsek, ligi iyi bir yerde tamamlayacağımızı düşünüyorum. İlk 5 şansımızı devam ettirmek için Fenerbahçe maçını mutlaka kazanmamız gerekiyor. Karşıyaka, Eczacıbaşı’nı yendi. Bu güne kadar bizim seviyemizdeki takımlar üstteki takımları yenememişti. Karşıyaka maçı 3-2 kazandı ve büyük bir avantaj sağladı. Bu bizim hesap dengemizi de bozdu. Takımda, Stefani ile Müjgan gripal enfeksiyon geçirdi ve dinleniyorlar. Marina ile Gülcan’ın ise dizinde sakatlıkları var. Bugün dinlendirdik. 6 kişiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tedavileri devam ediyor. Bu oyuncuları, Fenerbahçe maçına yetiştireceğimizi umuyorum” şeklinde konuştu.

Kırmızı-siyahlı oyuncu Emel ise, takımda morallerin yerinde olduğunu kaydederek, “Arka arkaya 3 tane önemli galibiyet aldık. Bundan sonra 3 maçımız kaldı. Fenerbahçe, Yeşilyurt ve Beşiktaş maçları bizim hedef maçlarımız. Takımda herkesin morali yerinde. İnşallah, bu 3 maçı kazanarak ligi iyi bir yerde bitireceğiz” diye konuştu.


Haberi Paylaş

Comments are closed.